Арена

Tag : nevreme

Вести

Поплавени куќи, подруми, улици – во Тетово, Скопје и Куманово се пријавуваат штети од невремето

admin
Невреме со пороен дожд,ветер и град вчера ги погоди Тетово, Скопје и Куманово. На Единствениот повикувачки број за итни случаи 112 во ЦУК заради налетите...